10 patarimų kaip išsirinkti megztinį

Šiltas jaukus trikotažinis megztinis privalo būti kiekvieno vyro garderobe, neprikalusomai nuo jo požiūrio į madą. Ir, jei įsiklausyti į stilistų patarimus, kuo daugiau vyras turi gerų ir megztų megztinių, tuo geriau.“Aš Vyras” sudarė patarimų sąrašą, laikantis kurio, sunku suklysti renkantis šį garderobo atributą.

1. Šiek tiek apie populiariausius modelius. Megztiniai su iškirpte „po kaklu“ – pats šilčiausias variantas. Plonas megztinis iš medvilninio trikotažo puikiai papildys džinsus, o megztinį iš gražaus kašmyro užsidėkite ant marškinių su ryškia apykale vakarui arba pasimatymui.

2. Megztukai su V iškirpte – stiliaus etalonas, išbandytas ne vienos madistų kartos. Tačiau rinkdamiesi tokį megztinį atkreipkite dėmesį į iškirptės gylį, kad jis nebūtų labai mažas, ar labai didelis. Pavyzdžiui, aukštiems ir liekniems vyrams derėtų rinktis negilias iškirptes, kad nebūtų akcentuotas jo įvaizdis ir vizualiai neištemptų silueto. Dar viena taisyklė – spalva. Megztiniai su V iškirpte turi būti tamsesni už marškinėlius ar marškinius, ant kurių jis uždėtas.

3. Ploni, kūną aptempiantys megztukai (golfai) nėra gerai, nes turi būti matomas vyro kaklas. Jeigu Jūs nesutinkate su šiuo teiginiu, tuomet įsiminkite, kad tokie rūbai gerai atrodo tik ant išraiškingo kaklo ir jie kategoriškai nerekomenduojami tiems, kurių apvalus veidas, kitaip gausis „arbūzas lėkštėje“.

4. Megzta palaidinė (nertinis) – vienas iš seniausių ir praktiškiausių variantų vyriškoje madoje, kuris šiandien visiškai neteko lyties požymių. Todėl daugelis žiūri į tai paniekinamai ir daro tai visiškai veltui: juodas arba pilkas kašmyrinis nertinis džinsų ir marškinėlių derinyje – puikus pavyzdys šiuolaikinėje klasikoje.

5. Gero megztinio rankovės siekia riešų kaulus.

6. Perkant megztinį prisiminkite, kad jį turėsite dėvėti ant marškinėlių ar marškinių.

7. Siūlės turi būti kuo įmanoma arčiau pečių vidurio. Išimtinis atvejis – reglano rankovės.

8. Naujas megztukas turi tampriai apgulti figūrą, o ne raukšlėdamasis nukarti nuo pečių.

9. Nenešiokite megztinio labai ilgai, nes natūralūs audiniai turi savybę išsitempti ir deformuotis. Todėl įsigykite daug meztinių, pavyzdžiui, po vieną kasdienai. Jų niekada nebus perdaug.

10. Vilna – ganėtinai kaprizingas priežiūroje audinys. Visų pirma, ji sugeria ir ilgai laiko kvapus, antra, reikalauja atsargaus skalbimo. Mėgstamą megztinį skalbkite specialiu šampūnu, skirtu vilnai ir šilkui, tokios pat temperatūros vandenyje, kaip ir trinkiate galvą, ir nesugalvokite jo džiovinti ant pakabos – jis išsitemps ir praras formą.

 

 

Šaltinis: asvyras.lt

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *