Kaip išsirinkti marškinius?

10 patarimų kaip išsirinkti marškinius.

Bet kuris save gerbiantis vyras spintoje laiko begalę marškinių, skirtų bet kuriam gyvenimo įvykiui. Jo garderobą puošia klasikiniai, griežti, fantazijų paskatinti ir dizainerių sukurti, vienspalviai ir margi marškiniai ir tai nėra keista – juk marškiniai geriausiai pabrėžia vyrišką figūrą, padaro vyrą seksualesnį bei “prideda raumenų”.

Juo labiau marškiniai – būtinas atributas visiems, kas dėvi kostiumus ir kaklaraiščius. Kaip nepasiklysti užėjus į parduotuvę, kaip priimti teisingą sprendimą, kaip nepasiklysti modelių ir formų gausoje? Kaip išsirinkti marškinius? “Aš Vyras” Jums pristato 10 naudingų patarimų, kaip išsirinkti marškinius!

1. Užėję į parduotuvę iškart pamirškite visus brand’us, dizainerius ir kainas. Gal Jus tai nustebins, tačiau visi minėti dalykai neturi jokios reikšmės! Medžiaga – štai kas yra svarbiausia! Pačiupinėkite marškinius, pasistenkite pajusti marškinius oda! Marškiniai privalo būti patogūs, malonūs, nevaržantys judesių bei minkšti. Geriausia medžiaga – 100% medvilnė, sintetika – nepagarba pačiam sau! Taip pat galima dairytis variantų iš šilko, tačiau tokie marškiniai reikalauja atitinkamo kostiumo lygio, kas gali sukelti finansinių sunkumų.

2. Siūlės privalo būti aiškios ir tvarkingos, t.y. vienodos. Visa kita – nekokybiško darbo požymis.

3. Labai atidžiai išnagrinėkite kraštus ir kilpas. Kyšantys siūlai, nutrinti, nuvalkioti, pasišiaušę kraštai ir blogai atliktos vidinės siūlės mums netinka. Dar geriau, jei jūsų marškinių kraštai apdoroti ne standartinio, o lazerinio overloko (siuvimo mašinos, skirtos kraštams ir siūlėms tvarkyti) arba yra apvadai iš plonos, siauros medžiaginės juostelės.

4. Kokybiškuose ir brangiuose marškiniuose klostės (raukšlės) leidžiamos tik nugaros srityje (pečių lygmenyje), po apykakle, ant pečių ir rankovių, vietose, kur prasideda rankogaliai (sujungimas su rankove).

5. Kalbant apie rankogalius, geriausiai tinka, t.y. pats universaliausiai variantas yra itališki rankogaliai su viena ar keliomis sagomis, kas leidžia geriau pritaikyti rankogalį Jūsų rankai. Prancūziški rankogaliai, segami sąsagomis, dažniausiai dėvimi tik su brangiais kostiumais ir juos dėvi vadovai ir kiti “stambūs” žmonės. Jeigu kada nors Jums teks vietoj kostiumo dėtis fraką, prie jo teks derinti marškinius su vienos arba kombinuotais rankogaliais.

6, Taip pat reikėtų ypatingą dėmesį atkreipti į apykaklę, o jei būti tikslesniems, į kampą, tarp apykaklės kraštų. Nuo kampo dydžio tiesiogiai priklausys kokio dydžio kaklaraiščiai Jums tik ir kokie turės būti rišami mazgai. Peteliškėms ir platiems kaklaraiščiams  su masyviais mazgais turi būti ne mažesnis kaip 120 laipsnių kampas. Tuo tarpu siauriems kaklaraiščiams su miniatiūriniais mazgais tinka mažesni nei 90 laipsnių kampai.

7. Sagos. Gerų marškinių sagos privalo būti pagamintos iš tikro perlamutro, rago arba kaulo. Galima eksperimentuoti su spaustukais (“knopkėm”), tačiau tokiu atveju būtų geriausia, jei jos būtų paslėptos po medžiagos juosta.

8. “Teisingi” marškiniai turi būti su ilgomis rankovėmis. Visos dejonės apie tai, kad su tokiais marškiniai būna karšta – klaidos pasirenkant medžiagą vaisius! Šiuolaikinės medžiagos, net ir gan tankios, puikiai “kvėpuoja”.

9. Klasikinius marškinius lengva pažinti pagal visiškai paprastą, tačiau tobulai priderinto figūrai siuvimą. Visada apsimoka siūtis pagal užsakymą, ir nenustebkit, jei siuvėjas pasiūlys marškinius be kišenių. Ši tradicija puoselėjama jau 200 metų, o paprastumas bei lakoniškumas yra aktualūs ir šiandien!

10. Pirkdami marškinius iš natūralios medvilnės arba šilko atminkite, kad šios medžiagos stipriai glamžosi ir reikalauja ypatingos priežiūros. Tokius marškinius reikėtų skalbti rankiniu būdu, vos šiltame vandenyje, naudojant specialius šampūnus (cheminės valyklos gali sugadinti šviesius marškinius – jie pageltonuos), o kad išvengtumėte geltonų dėmių pažastyse, dėvėkite po apačia ploną trikotažą trumpom rankovėm.

Dabar jau žinote, kaip išsirinkti marškinius, vyrai, pirmyn!

 

Šaltinis: asvyras.lt

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *